HP Пакет понуда плус ПОДАРОК за САМО 17.000ден

 
Уште подобри се кога се заедно!
HP 8200 SFF - мал, брз и компактен компјутер со моќен i5 процесор, 4GB RAM, 250GB HDD и лиценциран Windows 10Home
HP Compaq Elite 8200 SFF A class Refurbished
Нарачајте го во пакет со:
HP 22" ZR22W монитор. Супер агол на гледање со IPS, Full HD резолуција, максимизирање на удобноста на корисникот со ергономски дизајн.
HP ZR22W IPS 22" A class Refurbished

Подарок - Тастатура и маус.
Бесплатна достава низ цела Македонија,
1 година гаранција!

           Заедно за само 17.000 денари

Обезбедено од ДДСтор.

 
 
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00