Најниски цени на лиценцирани HP компјутери со моќен i7 процесор

 

Не ги гледате сликите?

Достапни HP модели за секакви потреби, опремени со моќни Core i7 процесори, можност за надоградба на SSD и RAM по најниски цени (забрзајте го компјутерот до 10 пати). Нова GTX 1050Ti или Intel HD графичка или одберете графичка карта за вашите потреби - гејминг, рендеринг, графички дизајн. Лиценциран Windows 10 по избор Home/Pro


- Мали, тивки куќишта како медиа центар или за во канцеларија.
- Големи куќишта со можност за надоградба за гејминг, графички дизајн, рендеринг и професионална работа.

HP 8200 Elite Tower
Gaming


Цена со ПОПУСТ - 29.900 денари
HP 8200 Elite Tower
Office&Home

Цена - 17.900 денари
ГОЛЕМИ И МОЌНИ HP КУЌИШТА - КУПИ ОНЛАЈН
HP 8200 Elite USDT

Цена со ПОПУСТ - 16.500 денари
HP 8200 Elite Tower SFF

Цена - 17.500 денари
МАЛИ И ТИВКИ HP КУЌИШТА - КУПИ ОНЛАЈНПАКЕТ HP 8200 ELITE USDT &
LG 23" IPS монитор

+ подарок тастатура и маус
 
Цена со ПОПУСТ- 21.500 денари
КОМПЛЕТНА ОНЛАЈН ПОНУДА
A Class Refurbished компјутери со врвен квалитет. 1 година гаранција. Цени пониски до 70%. Јавете се или нарачајте онлајн, вршиме бесплатна достава низ цела Македонија. Попустите важат до трошење на залихите! Дополнителни попусти за поголеми порачки.

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00