Лиценциран мини HP компјутер за само 15.900 ден.

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
Моќност на дланка!?
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Овој мини компјутер може да се смести речиси насекаде вертикално или хоризонтално. Чист и лесно достапен дизајн.
Компјутерот е опремен со моќен Intel® Core™ i5 процесор , 4GB RAM, 500GB HDD и лиценциран Windows 10. Повеќе инфо.
НАРАЧАЈТЕ ОНЛАЈН ЗА САМО 15.900 ДЕНАРИ
Јавете се или нарачајте онлајн, вршиме бесплатна испорака низ цела Македонија. Побрзајте, количините се ограничени!
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00