Нови количини на ГЕЈМИНГ бренд конфигурации со НОВИ графички!

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
DD-DAB најевтини гејминг конфигурации за гејмери.
Нарачајте онлајн во DD-Store.mk и добијте бесплатна достава низ цела Македонија!

Нови количини на гејминг
бренд
 компјутери со моќни Intel® Core™ процесори, НОВИ nVidia графички картички, забрзани со ССД од врвните брендови Dell и HP.

1 година гаранција.
Искористете ги роденденските попусти до крај на месец април. 
DELL Optiplex 390 Tower
Процесор - Intel® Core™ i5-2400
РАМ - 8GB RAM
Хард Диск - 500GB HDD
Графичка картичка - Geforce 1030 NEW

Цена - 13.900ден.
DELL Precision T3500 Workstation
Процесор - Intel® Core™ i7-950
РАМ - 8GB RAM
ССД Диск - 160GB SSD
Графичка картичка - Geforce 1050 NEW

Цена - 17.000ден.
DELL Optiplex 390 Tower
Процесор - Intel® Core™ i7-860
РАМ - 8GB RAM
Хард Диск - 320GB HDD
Графичка картичка - Geforce 1030 NEW

Цена - 17.500ден.
HP EliteDesk 800G1 Tower
Процесор - Intel® Core™ i5-4570
РАМ - 8GB RAM
Хард Диск - 500GB HDD
Графичка картичка - Geforce 1050 NEW

Цена - 23.500ден.

HP EliteDesk 800G1 Tower
Процесор - Intel® Core™ i7-4770
РАМ - 16GB RAM
Хард Диск - 500GB HDD
Графичка картичка - Geforce 1050TI NEW

Цена - 31.900ден.
Комплетна онлајн понуда
 
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
Google Plus
Instagram
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00