White Shark слушалки и друга опрема за гејмери

Не ги гледате сликите?
Отворете ја пораката во пребарувач
WhiteShark гејмерски слушалки само во DDStore по одлични цени! Нарачајте онлајн со бесплатна достава низ цела Македонија.
 
КОМПЛЕТНА ОНЛАЈН ПОНУДА
+389 2 3 100 700 или +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)

1 година гаранција.
Нарачајте онлајн со бесплатна достава!
 
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
Instagram
YouTube


Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00