ASRock пакет: Матична плоча + Графичка картичка за САМО 12.500ден.

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
Ние одбравме ASRock пакет матична плоча и графичка картичка по СУПЕР цена од 12.500 ден. Нарачајте онлајн со бесплатна достава низ цела Македонија. Искористете ја оваа одлична промоција и нарачајте куќиште и други посакувани компоненти, а ние ќе ги склопиме бесплатно.
ОДБЕРЕТЕ ПРОЦЕСОР
Прочитајте уште: INTEL vs AMD - борба меѓу гиганти
ГОЛЕМ ИЗБОР НА ГЕЈМИНГ КУЌИШТА - NZXT, Xigmatek и многу други
ГОЛЕМ ИЗБОР НА ВЕНТИЛАТОРИ ОД ВРВНИ БРЕНДОВИ
РАМ МЕМОРИИ - G.Skill, Kingston, A-DATA..
МОЌНИ НАПОЈУВАЊА
ДДКом Гејминг Акција - Составете компјутер по ваш избор и добијте:
 Најголем избор на комопненти од сите брендови достапни во МК на http://ddstore.mk
Бесплатен совет при избор компоненти и оптимизација за конкретни потреби (биос апдејт, оверклок...)
Дополнителен попуст, подарок и бесплатно професинално склопување со cable management
КЛИЕНТ КОНФИГУРАЦИИ
 
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
Instagram
YouTube


Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00