HP 8200 Refurbished конфигурации - за гејминг или канцеларија

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Врвен бренд во повеќе комбинации.
A Class Refurbished - Заштеда до 70%
Office / Home / Gamer/ Bundle

Офис HP компјутери со лиценца:
- Моќни Core i5 или i7 процесори
- Забрзани со SSD (ново со 2 години гаранција)
- Лиценциран Windows 10 MAR
- Одлична bundle комбинација со Philips 22" Refurbished монитор - подарок - тастатура и маус.

или

HP гејминг комбинација FortniteReady:
- Моќни Core i5 или i7 процесори
GeForce графички картички (нови со 2 години гаранција)
- Комбинација со подарок Genius Combo периферија или со Philips 22" Refurbished монитор.

За повеќе информации и онлајн нарачки - кликнете на сликите.

Со секоја онлајн нарачка добивате бесплатна достава низ цела Македонија!!!

Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00