ВИКЕНД АКЦИЈА -10% Gaming Factory Refurbished со нови GTX графички и SSD

 

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

ВИКЕНД АКЦИЈА -10% GAMING FACTORY REFURBISHED 

FactoryRefurbished FortniteReady WeLoveWeekends
Викенд акција - 10% на New PC DD-Gamer Delux оптимизирани за гејминг со нови GeForce 1050/1650 графички картички и моќни Core i5/i7 процесори + SSD само овој викенд по супер цени! Бесплатна достава низ цела Македонија!

Нарачајте на - https://bit.ly/370GQB8
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Factory Refurbished - заштеда до 70%

 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTubeВизија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00