Повторно на залиха! Refurbished MINI DELL компјутер со лиценца и SSD

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Повторно на залиха! Најбараниот мини DELL компјутер со лиценциран Windows 10 и SSD.
Нарачајте онлајн со бесплатна достава низ цела Македонија!
- Моќни Core™ i3/i5/i7 процесори
- Забрзани со SSD - до 10 пати зголемени перформанси
- Лиценциран Windows 10 MAR Refurbished Preinstalled можност за доплата до Windows 10 Pro
- 1 година гаранција
- Можност за надоградба на RAM, HDD/SSD, графичка картичка, гаранција до 3 години.
- Дополнителни попусти на поголеми порачки.
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
A Class Refurbished - заштеда до 70%
- A Class Refurbished -
Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите.
- Лиценциран Windows 10 MAR preinstaled
- Моќни процесори
- Забрзани со SSD
- 1 година гаранција
- Бесплатна достава!
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00