Празнична акција на DD-Delux конфигурации со GTX или Radeon графички и SSD. do 15.01

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Уште пониски празнични цени на DD-Delux конфигурации со SSD и нови GTX 1050/1650 графички картички. Понуда која не се пропушта!
DD подарок со секоја нарачка
ГОЛЕМИ ПОПУСТИ. ШИРОК АСОРТИМАН.
БЕЗБРОЈ ПОДАРОЦИ.

- Моќни Core™ i5/i7 процесори
- Забрзани со SSD - до 10 пати зголемени перформанси
- Нови GTX графички картички со 2 години гаранција.
- Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
- Дополнителен попуст за купување монитор, принтер или SSD со секоја конфигурација.
- Акцијата трае до трошење на залихите или до 15.01.2020год.
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
A Class Refurbished - заштеда до 70%
- Factory Refurbished -
Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите.
- Можност за доплата за лиценциран Windows 10 MAR
- Забрзани со SSD
- 1 година гаранција
- Бесплатна достава!
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00