Понуда за компании. Празнична акција на Dell компјутер со лиценциран Windows 10

 

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Понуда за компании. Моќен Core i3 DELL компјутер со SSD и лиценциран Windows 10 за основно средство.
DD подарок со секоја нарачка
ГОЛЕМИ ПОПУСТИ. ШИРОК АСОРТИМАН.
БЕЗБРОЈ ПОДАРОЦИ.

- Моќни Core™ i3 процесори
- Забрзани со SSD - до 10 пати зголемени перформанси
- Лиценциран Windows 10
- Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
- Во пакет со 22" Lenovo монитор + подарок тастатура и маус.
- Акцијата трае до трошење на залихите или до 15.01.2020год.
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон: +389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h) Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
A Class Refurbished - заштеда до 70%
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube
Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00