Нови количини на гејминг DELL компјутери со GTX графички и SSD

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Понуда за гејмери. Refurbished компјутери од врвен производител DELL со нови GTX графички картички. #FortniteReady
 
DD подарок со секоја нарачка
ГОЛЕМИ ПОПУСТИ. ШИРОК АСОРТИМАН.
БЕЗБРОЈ ПОДАРОЦИ.

- Моќни Core™ i5/i7 процесори
- Забрзани со SSD - до 10 пати зголемени перформанси
- Нови GeForce GTX  1050/1650 графички картички.
- Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
- Акциските цени се до трошење на залихите.
- 12 месеци гаранција
- Бесплатна достава низ цела Македонија!
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
A Class Refurbished - заштеда до 70%
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTubeВизија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00