Неделна акција до 13.03 - омилените Logitech, Genius, Lenovo, WD други на ПОПУСТ

 

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Неделна акција. Попустите продолжуваат.

Голем избор на производи
од повеќе врвни производители по намалени цени до 13.03 

- Омилените Logitech тастатури и глувци
- Квалитетни ранци и ташни од врвниот бренд Lenovo, како и 14" лаптопи со SSD
- Genius безжични практични глувчиња  и табла за цртање 
- Модерна и удобна HP дамска чанта
- Надворешни хард дискови од Western Digital
- Xiaomi и Fitbit часовници и ранци
- И водоотпорниот блутут звучник од брендот JBL

Попустите се до крај на неделата, побрзајте!!!

Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!

Комплетна онлајн понуда
 
 
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube
Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00