Refurbished лаптопи - бизнис класа со или без лиценца + SSD

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Нови количини и нови модели на A Class Refurbished лаптопи со или без лиценца!
МОБИЛНОСТ СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ
 
Лиценцирани лаптоп компјутери од брендовите Dell, HP и Lenovo, бизнис серии со од 11.6" до 15.6", IPS LED екрани, моќни процесори, забрзани модели со SSD и лиценциран Windows 10 Home/PRO MAR pre-installed.
Количините се ограничени.
Одберете го својот лаптоп и заштедете со DDStore до 70%. 
#СедиДома и нарачај онлајн со бесплатна достава низ цела Македонија.
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube


Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00