Викенд акција - дополнителни 10% попуст на лиценцирани бренд компјутери

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Викенд акција WeLoveWeekends
 

Дополнителни 10% попуст на Refurbished бренд конфигурации со лиценциран Windows 10 и SSD. Нарачајте онлајн со бесплатна достава низ цела МАКЕДОНИЈА!
Биди спремен и лиценциран за твојот нов старт во бизнисот!

- Моќни Core i3/i5/i7 процесори
- Забрзани со SSD
- Лиценциран Windows 10 Home/Pro
- Врвни брендови Dell, HP, Lenovo со 12 месеци гаранција!

Акцијата трае до 01.06.2020

Комплетна онлајн понуда
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00