Нови количини на refurbished работни станици со моќни Xeon процесори, Quadro графички и SSD

Не ги гледате сликите?
Отворете ја пораката во пребарувач

МОЌНИ РАБОТНИ СТАНИЦИ
за графичка обработка и рендеринг


Нови количини на HP, LENOVO и DELL работни станици со моќни Xeon процесори, Quadro графички, ECC RAM меморија и SSD диск! 
Модели со ЛИЦЕНЦИРАН WINDOWS 10

А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите.

Јавете се или нарачајте онл@јн - контакт

Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!
Комплетна онлајн понуда
 
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
Instagram
YouTube
Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00