Лиценцирани бренд компјутери со Core i7 процесор, SSD и Windows 10

Не ги гледате сликите?
Отворете ја пораката во пребарувач

Нови количини на лиценцирани HP и DELL компјутери
бизнис класа.


- Моќни Core i7 процесор
- Забрзани со SSD
- Лиценциран Windows 10
- 12 месеци гаранција
- Бесплатна достава низ цела Македонија!

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277

А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите.

Комплетна онлајн понуда
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube