#WeLoveWeekends Genius гејминг периферија на попуст до 19.10

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Викенд акција #WeLoveWeekends
Специјална викенд гејминг понуда на Genius компјутерски звучници, слушалки, гејминг глушец и подлога.
Намалените цени на производите се од 16.10-19.10
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube