Промоции

РАСПРОДАЖБА на последни количини бренд компјутери - најниски цени на до сега

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
РАСПРОДАЖБА на последни количини бренд компјутери - A Class Refurbished.
- Моќни Core™ i5/i7 процесори
- Можност за замена на било која компонента по Ваша желба.
- Акциските цени се до трошење на залихите
- 12 месеци гаранција
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
A Class Refurbished - заштеда до 70%
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Моќни и економични мини бренд компјутери со или без лиценца за домашна канцеларија

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Понуда за компании. USFF и MINI компјутери од врвните производители DELL, HP, Lenovo и Fujitsu - мали, моќни, тивки и економични со лиценца за основно средство #РаботиОдДома
 
- Моќни Core™ i3/i5/i7 процесори
- Забрзани со SSD - до 10 пати зголемени перформанси
- Со или без Лиценциран Windows 10 MAR
- Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
- Акциските цени на некои од моделите се до трошење на залихите
- 12 месеци гаранција
- Бесплатна достава низ цела Македонија.
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
A Class Refurbished - заштеда до 70%
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Викенд акција - гејминг LG монитор, звучници и refurbished HP компјутери на ПОПУСТ

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Викенд акција WeLoveWeekends
 

Искористи викенд попуст, гејмај на бренд машина!
#HP refurbished компјутери оптимизирани за гејминг со НОВА GT 1030 графичка картичка, моќни Core i5/i7 процесори - #FortniteReady
Количините се ограничени!

Дополнителни 10% попуст на лиценцирани #HP компјутери со моќни Core процесори, SSD и лиценциран #Windows10
Количините се ограничени!
Комплетна онлајн понуда
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Викенд акција - refurbished гејминг компјутери со нова GT1030 графичка

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Викенд акција WeLoveWeekends
 

Искористи викенд попуст, гејмај на бренд машина!
Најниски цени до сега - #HP refurbished компјутери оптимизирани за гејминг со НОВА GT 1030 графичка картичка, моќни Core i5/i7 процесори - #FortniteReady
Количините се ограничени!

Дополнителни 10% попуст на лиценцирани #HP компјутери со моќни Core процесори, SSD и лиценциран #Windows10
Количините се ограничени!

#MakeYourSpace - Канцелариски столици од Nowy Styl

 

Не ги гледате сликите?
Канцелариски столици од
Nowy Styl
Директорски столици
Директорски столици од Nowy Styl со високо квалитетна природна и еко кожа, силна метална конструкција целосно хромирана, гасов амортизер за регулирање на висината. Механизам за лулање со регулирање според тежина на седлото, анти-шок заштита, ергономично седло и наслон. >>>
Посетителски столици
Посетителски столици од Nowy Styl со високо квалитетна природна и еко кожа, со цврста хромирана основа и подлактици хромирани и тапацирани. >>>
Работни столици
Работни столици од Nowy Styl со ергономично седло и наслон, регулирање на длабината и висината на седлото, регулирање на висината на наслонот и отпорот на грбот. Можност за заклучување на позиција по желба, регулирање на лулашкиот механизам според тежината, анти-шок механизам и подлактици - меки, гумени и ротирачки. >>>
Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија!

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00