Промоции

nJoy UPS - Моќни чувари на енергија

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
nJoy UPS
Моќни чувари на енергија

Компатибилни со Вашиот животен стил.
Најквалитетната опрема за заштита на вашите електронски уреди.
Неопходна да се грижи за безбедноста на вашите компјутери, рутери, гејминг конзоли и секаква друга електроника.
БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTubeЛиценцирани бренд компјутери со Core i7 процесор, SSD и Windows 10

Не ги гледате сликите?
Отворете ја пораката во пребарувач

Нови количини на лиценцирани HP и DELL компјутери
бизнис класа.


- Моќни Core i7 процесор
- Забрзани со SSD
- Лиценциран Windows 10
- 12 месеци гаранција
- Бесплатна достава низ цела Македонија!

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277

А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите.

Комплетна онлајн понуда
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube


Нови количини на refurbished работни станици со моќни Xeon процесори, Quadro графички и SSD

Не ги гледате сликите?
Отворете ја пораката во пребарувач

МОЌНИ РАБОТНИ СТАНИЦИ
за графичка обработка и рендеринг


Нови количини на HP, LENOVO и DELL работни станици со моќни Xeon процесори, Quadro графички, ECC RAM меморија и SSD диск! 
Модели со ЛИЦЕНЦИРАН WINDOWS 10

А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите.

Јавете се или нарачајте онл@јн - контакт

Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!
Комплетна онлајн понуда
 
Facebook
Twitter
Website
LinkedIn
Instagram
YouTube
RIOTORO викенд гејминг акција #WeLoveWeekends 12-15.06

Не ги гледате сликите?

RIOTORO ВИКЕНД АКЦИЈА #WeLoveWeekends

Викенд цени на RIOTORO гејминг компјутерски куќишта само во www.ddstore.mk

Намалени цени на производи само за време на викенд - 12/13/14/15.06
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!

Комплетна онлајн понуда
 
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

SteelSeries - нови модели на гејминг слушалки, тастатури и глувци.

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

SteelSeries
гејминг слушалки, тастатури и глувци на залиха во DDStore.mk

Нарачај онлајн - добиј бесплатна достава низ цела Македонија!
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00