Промоции

Ултра-компактни и стилски скенери - CanoScan во DDStore

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
Ултра-компактни и стилски скенери, кои нема да заземаат многу простор на вашата работна површина, но изгледаат одлично и во секој дом. Сега можете лесно да ги скенирате сите видови на документи, вклучувајќи ги и книгите, без да го загрозат стилскиот дизајн!

Јавете се или нарачајте онл@јн, вршиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија!
Комплетна онлајн понуда
 

HP & DELL Tower куќишта - Голем избор, одлични цени, ограничени количини.

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
HP & DELL Tower куќишта - Голем избор, одлични цени, ограничени количини.
Конфигурациите се опремени со Intel® Core™ i5/i7, НОВИ графички картички, лиценцирани Windows 10. Можност за надоградба на RAM и HDD.
Гратис:
- При купување на пакет: компјутер + монитор - Подарок нови тастатура и маус!

Јавете се или нарачајте онл@јн, вршиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија!

Комплетна онлајн понуда
Tower куќишта со НОВА графичка картичка
Geforce GTX 1050TI 4GB

од 19.900денари
Купи онлајн

Tower куќишта со ЛИЦЕНЦИРАН
Windows 10

од 14.900денари
Купи онлајн

Tower Custom Build Склопувани конфигурации по избор на клиенти
3.000денари
Купи онлајн
 

TESLA SMART - Се што ви треба. Само сега за прифатлива цена!

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач
На изглед елитно, а достапно се што е битно!

Tesla Smart - Се што ви треба! Силна препорака за пребирливите. Искуството ни кажува дека и Вие ќе ги препорачате понатаму. Јавете се или нарачајте онл@јн, вершиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија!

 
TESLA смартфони
Многу практични предности. Само сега за поприфатлива цена!
Купи онлајн
TESLA таблети
Екрани со скап поглед, емитира живи бои со остри детали.
Купи онлајн
TESLA телевизори
Сега секој може да има извонреден телевизор. Елегантни и сигурни, разлика која може да се види!
Купи онлајн
TESLA клими
Пролет преку цела година. Поволни цени, тивка работа, штедлива технологија!
Купи онлајн
 

Импресивен панорамски поглед кон Вашиот бизнис со DELL Pro refurbished монитори!

Не ги гледате сликите?
Види ја пораката во пребарувач

Импресивен панорамски поглед
кон Вашиот бизнис со DELL
Професионални Ultra Sharp серии!

Уживајте во идеална комбинација на ефикасност, зголемување на продуктивноста, удобност при долго растојание и енергетски ефикасни функции на целосен голем HD екран. Импресивниот панорамски поглед го прави DELL мониторот удобен, забавен, сигурен, достапен и опремен со основни карактеристики, што Ви овозможува врвно доживување при гледањето.

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме испорака низ цела Македонија!


DELL P2412H 24" Professional series
Цена со ПОПУСТ: 7.900 ден.
Купи онлајн

DELL U2412M 24" Ultra Sharp
Цена со ПОПУСТ: 9.500 ден.
Купи онлајн

DELL U2410F 24" Ultra Sharp
Цена со ПОПУСТ: 9.500 ден.
Купи онлајн

Најдоброто од Mitsubishi во ddstore.mk по најдобра цена +Бесплатна Достава!

Не ги гледате сликите?
Најдоброто од

♛ Mitsubishi Electric Air Conditioners

Убавина во живеењето со совршените технолошки клима уреди од Mitsubishi Electric.
Клима на 21 век, класа A+++, Deluxe дизајн и наjвисок стандард според ERP нормите.
Развиени да го комплетират модерниот ентериер на просторијата, LN серијата е достапна во четири бои посебно избрани да се вклопат во секој простор.

Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е Бесплатна!

MSZ-FH
MSZ-HJ
MSZ-LN
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00