Промоции

HP Compaq Elite 8200 USDT со i5 и Windows10 во пакет или не по намалени цени + подарок + бесплатна достава

Не ги гледате сликите?

HP Compaq Elite 8200 USDT
A Class Refurbished


Мала, компактна но моќна. Супер бренд конфигурација со i5 процесор и лиценциран Windows 10 во пакет со монитор HP Compaq LA2205wg 22" , тастатура и глушец, или без, по намалени цени. Како подарок добивате DDStore подлога за глувче.

Можност за надограба на RAM и HDD.
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!

Пакет HP Compaq Elite 8200 USDT Core™ i5-2400S/ 4GB RAM/250GB HDD/IntelHD/
Win10Home
Редовна цена -
12.900ден.

------------------------

Цена со ПОПУСТ - 11.900ден.
Купи онлајн
Пакет HP Compaq Elite 8200 USDT & HP LA2205WG 22" Core™ i5-2400S/ 4GB RAM/250GB HDD/IntelHD/
Win10Home
Редовна цена -
18.000ден.
-------------------------

Цена со ПОПУСТ - 16.500ден.
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

TYSSO на залиха во ДДСторе. Спремни да го поттикнеме вашиот бизнис

Не ги гледате сликите?
TYSSO
први на вашата листа за подобрување на потребите на вашиот бизнис по најдобри цени на пазарот.
TYSSO Thermal Printer
80mm, 250mm/sec, USB/Parallel/RJ11
Купи онлајн
Tysso Laser Barcode Scanner
Handheld,
Rate: 100 scans/sec
Купи онлајн
Tysso MSR USB KIT

For POS-1000 MSR
BLACK
Купи онлајн
Комплетна понуда онлајн

Life is just a game - RAZER - голем избор, големи попусти до крај на месец октомври

Не ги гледате сликите?
ОКТОМВРИСКА ПОНУДА ЗА ГЕЈМЕРИ

ГОЛЕМ ИЗБОР, ГОЛЕМИ ПОПУСТИ
САМО ВО DDStore!!!

Кога зборуваме за уживање во игрите - звукот, допирот и удобноста се од големо значење за посакуваната победа. Со едноставна онлајн нарачка или нарачка преку телефон Вие ќе го добиете своето ново RAZER искуство со бесплатна достава каде и да сте во Македонија!

➤➤➤ Достапни модели во DDStore на ПОПУСТ и со БЕСПЛАТНА ДОСТАВА:

ПОДЛОГИ ЗА ГЛУВЦИ
ГЕЈМЕРСКИ ТАСТАТУРИ
ГЕЈМЕРСКИ ГЛУВЦИ
ГЕЈМЕРСКИ СЛУШАЛКИ
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈНЕдна неодолива ПОНУДА Acer лаптопи + ПОДАРОК D-Link рутер. Само во DDStore!

Не ги гледате сликите?

Една неодолива
ПОНУДА

Acer лаптопи со ПОДАРОК D-Link рутер


Најди ја својата флексибилност со Acer и атрактивен рутер од D-Link

Голема палета Acer лаптопи по конкурентни цени, само во DDStore.
Со секој купен лаптоп добивате ПОДАРОК D-Link N300 Easy рутер. Атрактивен рутер со високи перформанси. Во пакетот добивате и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА.

Ограничени количини! ПРОМОЦИЈАТА ВАЖИ ДО ТРОШЕЊЕ НА ЗАЛИХИТЕ!!!
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!
Комплетна понуда онлајн
Acer Aspire 3 (A315-33-C972)
• Дијагонала : 15,6" HD
• Процесор : Intel® Celeron™ N3060
• РАМ : 4GB
• Хард Диск : 500 GB HDD
• Оперативен систем - Linux
Цена - 14.204 ден + ПОДАРОК
Acer Aspire 3 (A315-51-39W7)
• Дијагонала : 15,6" HD
• Процесор : Intel® Core™ i3-6006U
• РАМ : 4GB
• ССД диск : 128 GB SSD
• Оперативен систем - Linux
Цена - 22.056 ден + ПОДАРОК
Acer Aspire 3 (A315-31-C76Т)
• Дијагонала : 15,6" HD
• Процесор : Intel® Celeron™ N3450
• РАМ : 4GB
• Хард Диск : 500 GB HDD
• Оперативен систем - Linux
Цена - 15.132 ден + ПОДАРОК
Acer E5-575G-56CA
• Дијагонала : 15,6" HD
• Процесор : Intel® Celeron™ N3450
• РАМ : 4GB
• Хард Диск : 500 GB HDD
• Оперативен систем - Linux
Цена - 37.403 ден + ПОДАРОК
N300 Easy Router е атрактивен рутер со високи перформанси кој го олеснува споделувањето на вашата широкопојасна интернет врска со сите ваши уреди. Без разлика дали сурфате во мрежата на вашата работна површина или се релаксирате на каучот со вашиот лаптоп, GO-RT-N300 ве одржува поврзани каде и да сте во вашиот дом.

♛ Продукт на денот ♛ HP 200 G3 All-in-One PC со web камера по одлична цена и бесплатна достава само во ddstore.mk

Не ги гледате сликите?
Продукт на денот

HP 200 G3 All-in-One PC
со web камера по одлична цена и
бесплатна достава само во ddstore.mk

Есенско уживање со одличен all-in-one HP компјутер опремен со:

Дијагонала - 21.5" FHD AG NonTouch
Процесор - Intel Core i3-8130U
Рам меморија - 4GB DDR4
Хард диск - 1TB 7200RPM SATA 3.5in
Оптички уред - Slim Load DVD-RW
Графичка картичка - Intel HD Graphics
Оперативен систем - Free DOS
Тастатура, маус

Цена - 24.180 денари + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА низ цела Македонија!

✓1 година гаранција
Ограничени количини!
Јавете се или нарачајте онлајн Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е Бесплатна!

КОМПЛЕТНА ОНЛАЈН ПОНУДА

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00