Промоции

Канцелариски столици од Nowy Styl

Не ги гледате сликите?
Канцелариски столици од
Nowy Styl
Директорски столици од Nowy Styl со високо квалитетна природна и еко кожа, силна метална конструкција целосно хромирана, гасов амортизер за регулирање на висината. Механизам за лулање со регулирање според тежина на седлото, анти-шок заштита, ергономично седло и наслон. >>>
Пазарувајте онлајн со бесплатна достава
Посетителски столици од Nowy Styl со високо квалитетна природна и еко кожа, со цврста хромирана основа и подлактици хромирани и тапацирани. >>>
Пазарувајте онлајн со бесплатна достава
Работни столици од Nowy Styl со ергономично седло и наслон, регулирање на длабината и висината на седлото, регулирање на висината на наслонот и отпорот на грбот. Можност за заклучување на позиција по желба, регулирање на лулашкиот механизам според тежината, анти-шок механизам и подлактици - меки, гумени и ротирачки. >>>
Пазарувајте онлајн со бесплатна достава
Детски столици од Nowy Styl сo седиште и потпирач тапацирани, регулирање на висината и длабочината на седлото, регулирање на висината на наслонот, потпирачи за раце. >>>
Пазарувајте онлајн со бесплатна достава
 

Септемвриско водено оладување на вашиот компјутер со NZXT кулери

Не ги гледате сликите?
Понуда на денот
Септемвриско водено оладување на вашиот компјутер со NZXT кулери

Тивко, Водено и на ПОПУСТ
NZXT исклучително тивки кулери на вода.
Неспоредливо прилагодливи!

Kraken серијата овозможува напредно ладење и неверојатни визуелни ефекти на вашиот гејмерски компјутер. Kraken X вклучува следење и контрола на брзината на пумпата, како и мерење на температурата на течноста.

Јавете се или нарачајте онл@јн.
➤➤➤ Достапни модели во DDStore на ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА:

NZXT Kraken X52
240MM LIQUID COOLER
------------------------
Цена со ПОПУСТ-
8.250 денари
Купи онлајн
NZXT Kraken G12 (White)
ENHANCE YOUR GPU COOLING
------------------------
Цена со ПОПУСТ-
1.520 денари
Купи онлајн
NZXT Kraken X42
140MM LIQUID COOLER
------------------------
Цена со ПОПУСТ-
7.150 денари
Купи онлајн
NZXT Kraken М22
120MM LIQUID COOLER
------------------------
Цена со ПОПУСТ-
5.050 денари
Купи онлајн
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН

ПОПУСТ на A Class Refurbished HP GAMING конфигурации со НОВА GTX 1050Ti графичка и ЛИЦЕНЦИРАН Windows 10. САМО ВО DDSTORE

Не ги гледате сликите?

Нови количини
A Class Refurbished

HP GAMING конфигурации


A Class Refurbished HP Gaming конфигурации

Опуштете се во гејминг задоволството со одличните A Class Refurbished гејминг конфигурации по намалени цени , опремени со НОВА Geforce GTX 1050Ti графичка картичка и лиценциран Windows 10.

Можност за надоградба на RAM, HDD и SSD диск. Дополнителни попусти на поголеми порачки.

✓1 година гаранција

Ограничени количини!
Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!
Комплетна понуда онлајн
За Вас одбравме два совршени модели:
HP EliteDesk 800 G1 Tower
• Процесор : Intel® Core™ i5-4570
• РАМ : 8GB DDR3
• Хард Диск : 500 GB HDD
• Графичка карта : NEW GTX 1050TI
• Останато : DVD
• Оперативен систем - Win10Home MAR pre-installed (инсталиран Windows 10 Home) можност за доплата до Win10Pro
Цена со ПОПУСТ - 31.900ден
HP 8200 Elite Tower
• Процесор : Intel® Core™ i7-2600
• РАМ : 8GB DDR3
• Хард Диск : 250 GB HDD
• Графичка карта : NEW GTX 1050TI
• Останато : DVD
• Оперативен систем - Win10Home MAR pre-installed (инсталиран Windows 10 Home) можност за доплата до Win10Pro
Цена со ПОПУСТ - 30.900ден
➤ А класа - refurbished, Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење.
Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.

15 дневна HP промоција на одредени модели

Не ги гледате сликите?

15 дневна
HP промоција
на одредени модели.

Нарачајте го својот нов HP лаптоп или монитор по супер цена, искористете ја промоцијата и добијте ги со бесплатна достава до вашиот дом или канцеларија.

Побрзајте, количините се ограничени!

Јавете се или нарачајте онлајн.
Вршиме БЕСПЛАТНА испорака низ цела Македонија.

* Дијагонала - 15.6"HD
* Процесор - Celeron® N4000
* Рам меморија - 4GB
* Хард диск - 500GB
* Графичка картичка - Intel HD
* Оптички уред - DVD
Цена со ПОПУСТ:
13,250 ден.
* Дијагонала-15.6"FHD
* Процесор - Core™ i5-7200U
* Рам меморија - 4GB
* Хард диск - 500GB
* Графичка картичка - Radeon™ 520

* Оптички уред - DVD
Цена со ПОПУСТ:
26,500 ден.
* Дијагонала - 15.6"HD
* Процесор - Core™ i3-6006U

* Рам меморија - 4GB
* Хард диск - 500GB
* Графичка картичка - Intel HD
* Оптички уред - N/A
Цена со ПОПУСТ:
16,500 ден.
* Дијагонала- 19" IPS
* Резолуција - 1280 x 1024

* Време на одзив - 8ms gray to gray
* Контраст - 1,000:1

* Дисплеј порти - VGA, DP, DVI-D
Цена со ПОПУСТ:
9,100 ден.
* Дијагонала - 15.6"HD
* Процесор - Core™ i3-7020U

* Рам меморија - 4GB
* Хард диск - 500GB
* Графичка картичка - Intel HD
* Оптички уред - DVD
Цена со ПОПУСТ:
18,100 ден.
КОМПЛЕТНА ПОНУДА ОНЛАЈН
 

Добредојдовте во интернет продавницата на најголемиот доставувач на ИТ опрема во Македонија.

Во моментов во нашата интернет продавница има над 16,000 производи, од кои над 250 производи се на акција.

Најголем и најповолен избор на половни монитори, бренд компјутери и лаптопи со лиценциран оперативен систем. Голем избор и на ДД конфигурации, специално склопени за Вас од наши професионалисти!

Повелете во нашата интернет продавница - ddstore.mk , пазарувајте лесно. Задоволството да Ви помогнеме да го најдете тоа што го барате е наше!

Наша цел е да ги набавиме за Вас и најтешко достапните продукти на пазарот.
Пазарувајте онлајн со бесплатна достава!

Следете не на социјалните мрежи или зачленете се во нашата мејлинг листа на ddstore.mk за да бидете во тек со нашите промоции!

♛Продукт на денот♛ HP Compaq Elite 8200 SFF A Class Refurbished

Не ги гледате сликите?
♛Продукт на денот♛

HP Compaq Elite 8200 SFF
A Class Refurbished

➤ Совршен баланс на врвни перформаси и прифатлива цена, Core™ i5 А-бренд решение за сите сериозни канцелариски процеси и мултимедилјални потреби во вашиот дом!

• Процесор - Intel® Core™ i5-2400
• РАМ - 4GB DDR3
• Хард Диск - 250GB SATA (Можност доплата за надограба/промена SSD. Со вградување на SSD перформансите се зголемуваат до 10 пати)
• Оптички уред - DVD-RW
• Графичка карта - Intel HD Graphics
• Оперативен систем - Windows 10 Home MAR pre-installed (можност за доплата до Win10Pro)

Цена со ПОПУСТ - 12.900 ден.
Јавете се или нарачајте онл@јн. Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е Бесплатна!

НАРАЧАЈТЕ ОНЛАЈН СО БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.2/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-17:00