Промоции

Неделна Logitech акција #СедиДома и нарачај онлајн со бесплатна достава

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Неделна акција на Logitech до 30.03.
 

#СедиДома и нарачај онлајн Logitech звучници  гејминг слушалки со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава ДО 30.03!
САМО во DDStore.mk

Намалените цени на производите се само за време на целата недела - 22.03-30.03
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!

Комплетна онлајн понуда
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube


AULA гејминг викенд акција #СедиДома и нарачај онлајн со бесплатна достава

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Викенд цени
#СедиДома и нарачај онлајн AULA гејминг производи со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава ДО 23.03!
САМО во DDStore.mk

Намалените цени на производите се само за време на викенд - 20.03-23.03
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!

Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTubeНеделна акција до 13.03 - омилените Logitech, Genius, Lenovo, WD други на ПОПУСТ

 

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

Неделна акција. Попустите продолжуваат.

Голем избор на производи
од повеќе врвни производители по намалени цени до 13.03 

- Омилените Logitech тастатури и глувци
- Квалитетни ранци и ташни од врвниот бренд Lenovo, како и 14" лаптопи со SSD
- Genius безжични практични глувчиња  и табла за цртање 
- Модерна и удобна HP дамска чанта
- Надворешни хард дискови од Western Digital
- Xiaomi и Fitbit часовници и ранци
- И водоотпорниот блутут звучник од брендот JBL

Попустите се до крај на неделата, побрзајте!!!

Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!

Комплетна онлајн понуда
 
 
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube
Специјална гејминг понуда - Asus TUF Pro матична + Core i5 9th Gen процесор + Asus GTX 1660 графичка

 

Неделна гејминг пакет акција

Матична плоча - ASUS TUF B360-PRO GAMING (WiFi), 1151 v2, B360, DDR4
Процесор - Intel® Core™ i5-9400F Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz) Coffee Lake
Графичка картичка - ASUS GeForce™ GTX 1660 PH-GTX1660-O6G, PCIe 3.0 x16, 6144 MB, GDDR6

Цена за пакет - 29.999 денари до 06/03
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!

Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Неделна акција на Logitech периферија - Бесплатна достава!

 

Неделна акција. Logitech периферија на ПОПУСТ

- Z337 Bluetooth звучници, (RMS): 40W, 2.1, компатибилни со телевизор, компјутер и конзоли, на попуст за само 5.050ден. 
- Gaming Prodigy G233 слушалки со микрофон за само 4.020ден.

- Gaming G903 безжично глувче со резолуција до 12,000 dpi за само 8.300ден.
- Gaming G613 mechanical безжична тастатура за само 7.950ден
.

 

Намалените цени на производите се до крајот на неделата - 06/03
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!

Комплетна онлајн понуда
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00