Промоции

Викенд цени на ASUS, MS и SAMA производи #WeLoveWeekends

 

Викенд цени #WeLoveWeekends
на Asus RTX графичка картичка и 23,6" Full HD iPS монитор, MS gaming куќиште, SAMA 1200W напојување
само во #DDStore
 

Намалените цени на производите се само за време на викенд - 28/02,29/02,01/03,02/03
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!

Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

be quiet! - нови модели на компјутерски куќишта, напојувања и кулери

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
be quiet! - нови модели, нови количини, нов бренд. 
Компјутерски куќишта, напонувања и кулери со до 5 години гаранција. Бесплатна достава низ цела Македонија со секоја онлајн нарачка - само во #DDStore
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Специална викенд понуда на nJoy UPS #WeLoveWeekends

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Викенд акција WeLoveWeekends
Специјална викенд понуда на nJoy UPS.
Моќни чувари на енергија. Компатибилни со Вашиот животен стил.
Намалените цени на производите се од 14.02-18.02
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Thermaltake - нови модели на компјутерски куќишта, напонувања и кулери во кои ќе се заљубиш

 

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Thermaltake - нови модели, нови количини на компјутерски куќишта, напонувања и кулери со до 3 години гаранција. Бесплатна достава низ цела Македонија со секоја онлајн нарачка - само во #DDStore
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Нови количини на HP CompaqElite компјутери со лиценца или GTX1650 графичка

HP Elite понуда за компании и гејмери. Нови коичини на HP Compaq Elite 8200 конфигурации со или без ЛИЦЕНЦА. 
DD подарок со секоја нарачка
ГОЛЕМИ ПОПУСТИ. ШИРОК АСОРТИМАН.
НОВИ КОЛИЧИНИ.

- Моќни Core™ i5/i7 процесори
- Забрзани со SSD - до 10 пати зголемени перформанси
- Лиценциран Windows 10 MAR или nVidia GeForce GTX1650 графичка картичка
- Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
- Во пакет со DELL PRO монитор + подарок тастатура и маус.
- Акцијата трае до трошење на залихите или до 15.01.2020год.
- 12 месеци гаранција
- Бесплатна достава низ цела Македонија!
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
A Class Refurbished - заштеда до 70%
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube


Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00