Промоции

Викенд цени на ACER монитори и проектори #WeLoveWeekends

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

ACER ВИКЕНД АКЦИЈА #WeLoveWeekends

Викенд цени на ACER монитори и проектори само во www.ddstore.mk

Намалени цени на производи само за време на викенд - 17/18/19/20.01
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!

 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Нови количини refurbished монитори - професионални бизнис серии. Заштеда до 70%

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Нови количини refurbished монитори
професионални бизнис серии за гејминг/графички дизајн.
 
DD подарок со секоја нарачка
ГОЛЕМИ ПОПУСТИ. ШИРОК АСОРТИМАН.
БЕЗБРОЈ ПОДАРОЦИ.

- Акциските цени се до трошење на залихите.
- 12 месеци гаранција
- Бесплатна достава низ цела Македонија!

A Class Refurbihed - Заштеда до 70% - сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите.
Нарачајте онлајн
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
A Class Refurbished - заштеда до 70%
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Нови количини на гејминг DELL компјутери со GTX графички и SSD

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Понуда за гејмери. Refurbished компјутери од врвен производител DELL со нови GTX графички картички. #FortniteReady
 
DD подарок со секоја нарачка
ГОЛЕМИ ПОПУСТИ. ШИРОК АСОРТИМАН.
БЕЗБРОЈ ПОДАРОЦИ.

- Моќни Core™ i5/i7 процесори
- Забрзани со SSD - до 10 пати зголемени перформанси
- Нови GeForce GTX  1050/1650 графички картички.
- Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
- Акциските цени се до трошење на залихите.
- 12 месеци гаранција
- Бесплатна достава низ цела Македонија!
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
A Class Refurbished - заштеда до 70%
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTubeDell USFF MINI-PC со лиценца и SSD - Празнична понуда за компании!

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Понуда за компании. Компјутери од врвен производител DELL OptiPlex 7010 USFF - мали, моќни, тивки и економични со или без монитор! Со моќни Core процесори, забрзани со SSD и лиценциран Windows 10 за основно средство.
 
DD подарок со секоја нарачка
ГОЛЕМИ ПОПУСТИ. ШИРОК АСОРТИМАН.
БЕЗБРОЈ ПОДАРОЦИ.

- Моќни Core™ i3/i5/i7 процесори
- Забрзани со SSD - до 10 пати зголемени перформанси
- Лиценциран Windows 10 MAR
- Можност за замена на било која компонента по ваша желба.
- Во пакет со DELL PRO монитор + подарок тастатура и маус.
- Акцијата трае до трошење на залихите или до 15.01.2020год.
- 12 месеци гаранција
- Бесплатна достава низ цела Македонија!
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
A Class Refurbished - заштеда до 70%
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

RIOTORO компјутерска опрема на залиха со до 5 години гаранција

 

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
Гејминг компјутерски куќишта на залиха со 2 години гаранција.
RIOTORO #FavouriteBrand
 
Напојувања и кулери за гејмери на залиха со до 5 години гаранција.
 
Гејмерски RGB тастатури на залиха со 2 години гаранција.
Комплетна онлајн RIOTORO понуда
Нарачајте онлајн со бесплатна достава низ цела Македонија и добијте DD подарок.
Или јавете се на телефон
:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00