Промоции

Акција на лаптопи со новиот Windows 8.1

Голем избор и супер цени на лаптопи со лиценциран Microsoft Windows 8.1

Модели од производителите на Dell, Hp, Acer, Toshiba од 13" до 17"

Цени од 14900 денари, попусти до 10%, гаранција 1 година

Беслпатна инсталација

Побрзајте! Акцијата трае до 31.10.2013 или до трошење на залихите. 

Продукт на денот 17.10.2013

 
 

Продукт на денот


 

HP 600B MT G645T (2.5GHz 3MB) 500GB 2GB DVD-RW W8Pro + HP keyboard + HP mouse

 

Цена: 19.919  ден.

Цена: 18.900  ден.

 

HP 600B MT G645T (2.5GHz 3MB) 500GB 2GB DVD-RW W8Pro + HP keyboard + HP mouse
Processor - 1 x Intel Pentium G645T / 2.5 GHz ( Dual-Core )
Memory - 2 GB (installed) / 8 GB (max) - DDR3 SDRAM - 1600 MHz - PC3-12800
Hard Drive - 1 x 500 GB - SATA-300
Optical Drive - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM
Cache Memory - 3 MB
Networking - 10Mb LAN, 100Mb LAN
Windows 8 Pro
HP keyboard + HP mouse

 

kupi

 

ИДЕАЛНА ПОНУДА ЗА ФИРМИ - ЛИЦЕНЦИРАН БРЕНД КОМПЈУТЕР ПО ЦЕНА ОД СКЛОПУВАН

 

HP брендиран десктоп компјутер со лиценциран Windows 8 Profesional
Потрошувачка моќност само 80W, гратис HP тастатура и маус
Цена 18.900 денари со вклучен ДДВ.
Побрзајте, акцијата важи само денес 17.10.2013 до 23:59
Можности за плаќање : Кредитна картичка, уплата во банка, уплата при подигнување на производот или фактура.
Направете ја нарачката онлјан, или контактирајте не, ние ќе ја направиме нарачката за Вас.

 
Info

 

 
 

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00