Промоции

Домашна канцеларија - нови количини на лиценцирани лаптопи бизнис класа

 
Домашна Канцеларија
Нови количини на refurbished лаптоп компјутери бизнис серии со IPS LED екрани, моќни Core i5/i7 процесори, забрзани со SSD и лиценциран Windows 10.
A class refurbished - заштеда до 70%
Бесплатна достава низ цела Македонија!
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

#NewSchoolRules - Пакет компјутери за домашна училница/канцеларија

 
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

#FavouriteBrand - MSI гејминг периферија со бесплатна достава

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
FavouriteBrand  
MSI гејминг слушалки, тастатури и глувци на залиха во ДДСтор!
THE GAME JUST GOT REAL
Нарачајте онлајн со бесплатна достава низ цела Македонија
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

#FavouriteBrand - A4 Bloody гејминг производи на залиха во ddstore.mk

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!
#FavouriteBrand - A4 Bloody гејмерски слушалки, тастатури и глувци на залиха во ДДСтор!
Квалитетна гејминг периферија со до 2 години гаранција.
Нарачајте онлајн со бесплатна достава низ цела Македонија
Комплетна онлајн понуда
Или јавете се на телефон:
+389 2 3 100 700 / +389 75 365 277 - од понеделник до петок (08-17h)
Пратете барање на  email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. / Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

RIOTORO викенд гејминг акција #WeLoveWeekends 11-14.09

Не ги гледате сликите?
Види во пребарувач!

RIOTORO ВИКЕНД АКЦИЈА #WeLoveWeekends

Викенд цени на RIOTORO гејминг компјутерски куќишта и тастатури само во www.ddstore.mk

Намалени цени на производи само за време на викенд - 11/12/13/14.09
Нарачајте онлајн со ПОПУСТ и БЕСПЛАТНА достава низ цела Македонија!

Комплетна онлајн понуда
 
 
 
 
Website
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
YouTube

Визија

Да станеме Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Да нè препознавате како синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија. Заедно да создадеме исклучителни вредности преку имплементација на современите информациско-комуникациски технологии. Повеќе...

Мисија

Целокупен технолошки напредок преку промоција на врвни технологии, квалитетна услуга и поддршка со компетитивни цени и задоволни потрушувачи.

Повеќе...

Контакт

 ул. Фрањо Клуз бр.12/1-4

 02 3 100 700

 info (@) ddcom.mk

Работно време:

Понеделник - Петок

09:00-16:00